Zadzwoń: 600-601-249, 662-047-048

info@woznica24.pl

info@woznica24.pl

1

Zarezerwuj

telefonicznie lub przez e-mail
2

Wynajmij

auto wpłacając kaucję i czynsz
3

Zwróć

auto i odbierz kaucję

Wypożyczalnia dostawczych Kraków

Woznica24.pl jako wypożyczalnia samochodów dostawczych w Krakowie działa nieprzerwanie od 2009 roku co w branży wcale nie jest takie oczywiste. W tym czasie zrealizowaliśmy ponad 1000 różnych wynajmów samochodów co bezpośrednio przekłada się na nasze bogate doświadczenie. Jako osoby bardzo elastyczne gwarantujemy fachowe i rzeczowe doradztwo, zawsze staramy się tak dopasować czas wydania i zwrotu wynajmowanych samochodów aby każdy mógł pokonać zaplanowaną trasę, dowieźć swój ładunek na miejsce i wrócić. Działamy głownie na terenie Krakowa oraz małopolski lecz niejednokrotnie Klienci jadą z różnych stron Polski bo wiedzą że mogą na nas liczyć.

Prowadząc wynajem samochodów dostawczych na takim obszarze mamy świadomość, iż oczekiwania naszych Klientów są bardzo zróżnicowane. Wiemy, że odpowiednio dobrana flota jest gwarancją realizacji planów, sukcesu w biznesie i gwarantem pozytywnego wizerunku. Wybierając samochody do floty naszej wypożyczalni aut kierowaliśmy się przede wszystkim walorami praktycznymi i użytkowymi pojazdów. Dlatego do dyspozycji mamy nie tylko zwykłe busy lecz również tzw brygadówki, samochody w których można przewieźć 6 lub nawet 7 osób wraz z ładunkiem nawet ponad 3 metrowym.

Stawiamy na najbardziej cenione na polskim rynku busy w wersjach maxi jak VW Crafter, Fiat Ducato czy Mercedes Sprinter. Z nami wynajem busa będzie łatwy, bezproblemowy i szybki. Bez nadmiaru formalności wypożyczą Państwo auto, które pomieści ponad 14 m (sześciennych) towaru. Problem transportu rzeczy, które nie zmieszczą się do samochodu osobowego zostanie rozwiązany.

Każdy samochód dostawczy w naszej flocie to pojazd w pełni sprawny technicznie, spełnia wszelkie standardy oraz normy techniczne. Samochody dostawcze są codziennym narzędziem pracy dla wielu firm, a z punktu widzenia księgowego koszty wynajmu auta dostawczego do celów służbowych, zgodnie z ustawą, możecie Państwo zaliczyć jako koszty uzyskania przychodu i nie jest konieczne prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu wynajętego.

Wypożyczenie samochodu dostawczego Wypożyczenie samochodu dostawczego lub brygadówki w Krakowie nigdy nie było tak łatwe, jak teraz.

Nie polecamy naszych usług – jesteśmy do usług!

Zadzwoń lub napisz, dowiedz się jak wypożyczyć samochód dostawczy!