Zadzwoń: 600-601-249, 662-047-048

info@woznica24.pl

info@woznica24.pl

1

Zarezerwuj

telefonicznie lub przez e-mail
2

Wynajmij

auto wpłacając kaucję i czynsz
3

Zwróć

auto i odbierz kaucję

Wypożyczalnia aut dostawczych Kraków

Usługi związane z obsługą floty pojazdów dotychczas były popularne jedynie wśród korporacji i dużych firm. Jednak w ostatnich latach w naszej wypożyczalni aut dostawczych w Krakowie obserwujemy coraz większe zainteresowanie tego typu usługami. Długo i krótko terminowym wynajmem samochodów dostawczych zainteresowanych jest coraz więcej małych i średnich przedsiębiorstw.

Coraz częściej firmy które nie potrzebują samochodu na co dzień, wybierają wynajem, który w przeciwieństwie do zakupu pojazdu nie angażuje środków pieniężnych firmy. Pozwala to na wykorzystanie zasobów finansowych do inwestycji, które przyspieszą rozwój firmy i pozwolą zwiększyć generowany dochód.

W przypadku firm, które na bieżąco korzystają z samochodów dostawczych rosnącym zainteresowaniem cieszy się usługa długoterminowego wynajmu samochodów dostawczych. W naszej wypożyczalni oferujemy taką usługę w przystępnej cenie która praktycznie nie różni się od miesięcznych kosztów utrzymania samochodu a dodatkowo nasi klienci nie muszą się martwić o stan techniczny samochodów.

Dużą zaletą wynajmu samochodów dostawczych w naszej krakowskiej firmie jest zwolnienie naszych klientów z konieczności serwisowania samochodów. Klient naszej wypożyczalni nie musi martwić się sprawnością techniczną wynajmowanych aut, a co za tym idzie nie ponosi kosztów związanych z obsługą techniczną pojazdów. Dodatkowo taka sytuacja mocno upraszcza zarządzanie flotą. W przypadku awarii, wypadku lub konieczności zatrzymania samochodu na okresowe naprawy, firma nie musi martwić się o zmniejszoną liczbę samochodów. Wynajmując samochód dostawczy, krakowscy przedsiębiorcy korzystający z usług naszej firmy, w przypadku awarii lub innego unieruchomienia pojazdu, otrzymują samochód w zastępstwo, nie martwiąc się o koszty naprawy pojazdu.

Dodatkowym udogodnieniem dla firm wynajmujących samochody dostawcze w naszej firmie, jest brak konieczności wiązania się długoterminową umową. Nawet przy wynajmie długoterminowym, czyli takim który trwa dłużej niż rok, najemca ma możliwość zwrócenia samochodu po dogodnym dla niego okresie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jest to istotny czynnik dla firm, które wdrażają nowy projekt i nie znany jest jego efekt końcowy.

Wypożyczenie samochodu dostawczego Wypożyczenie samochodu dostawczego lub brygadówki w Krakowie nigdy nie było tak łatwe, jak teraz.

Nie polecamy naszych usług – jesteśmy do usług!

Zadzwoń lub napisz, dowiedz się jak wypożyczyć samochód dostawczy!