Zadzwoń: 600-601-249, 662-047-048

info@woznica24.pl

info@woznica24.pl

1

Zarezerwuj

telefonicznie lub przez e-mail
2

Wynajmij

auto wpłacając kaucję i czynsz
3

Zwróć

auto i odbierz kaucję

Wypożyczalnia brygadówki Kraków

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Dimtech istnieje od 2007 roku i na przestrzeni tych już prawie 10 lat prężnie się rozwija w zakresie oferowanych usług tj. wynajmu pojazdów dostawczych takich jak busy czy brygadówki.

Wychodząc naprzeciw klientom i chcąc umocnić się na rynku motoryzacyjnym, a także mając na uwadze zapotrzebowanie na różnorodność potrzeb związanych z transportem, nasza firma sukcesywnie powiększa flotę samochodów. Dlatego też w naszej ofercie proponujemy, oprócz wynajmu klasycznych busów, również wynajem brygadówek. Opisując więcej, można wypożyczyć brygadówkę typu DOKA lub dubelkabina. Brygadówki te mają bardzo uniwersalne przeznaczenie i mogą służyć do przewożenia nie tylko towarów ale także pracowników.

Umożliwiamy przy tym wynajem brygadówek na okres krótkoterminowy jak również długoterminowy. W zależności od potrzeb klienta, przy wynajmie busa czy brygadówki istnieje możliwość podstawienia lub odbioru pojazdu we wskazanym miejscu Krakowa i okolicy oraz wynajem busa z kierowcą, który bezpiecznie dowiezie ludzi bądź sprzęt pod wskazany adres.

Cały czas mamy na uwadze jakość świadczonych przez nas usług tj. wynajmem samochodów dostawczych, co skutkuje coraz większym gronem zadowolonych i powracających do nas klientów.

Samochody to nasza pasja, dlatego wynajem samochodów dostawczych (busów, brygadówek) nie stanowi dla nas „ tylko ” pracy ale powiązane jest z hobby motoryzacyjnym, które towarzyszy nam od dzieciństwa.

W naszej flocie krakowskiej wypożyczalni samochodów dostawczych Woźnica mamy następujące marki samochodów:

  • Volkswagen Crafter 2.5 TDI,
  • Volkswagen Crafter 2.5 TDI – 6 os (brygadowy),
  • Mercedes Sprinter 313 cdi,
  • Fiat Ducato III 2,3 jtd – 7 os (brygadówka),
  • Mercedes Sprinter 313 cdi – 6 os (brygadówka),
  • Fiat Ducato III 2,3 jtd

Nasza oferta kierowana jest zarówno do firm jak i osób indywidualnych, które w bezproblemowy i profesjonalny sposób chcą wypożyczyć samochód okazjonalnie, pod działalność sezonową czy na realizację konkretnych projektów.

Zadzwoń lub napisz, dowiedz się jak wypożyczyć samochód dostawczy!