Zadzwoń: 600-601-249, 662-047-048

info@woznica24.pl

info@woznica24.pl

1

Zarezerwuj

telefonicznie lub przez e-mail
2

Wynajmij

auto wpłacając kaucję i czynsz
3

Zwróć

auto i odbierz kaucję

Wynajem samochodów dostawczych Kraków

Wynajem samochodów dostawczych Kraków to dobre rozwiązanie zarówno dla firm jak i osób prywatnych. W obu wypadkach wynajmujący nie musi martwić się o utrzymanie samochodu, jego stan techniczny, ubezpieczenie oraz inne koszty. To my dbamy o to, aby samochody były sprawne, ubezpieczone i w pełni gotowe do wynajmu.

Nasza flota to nie tylko znane i sprawdzone marki, ale nasza wiedza z zakresu mechaniki samochodowej i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają na wczesne diagnozowanie problemów mechanicznych i natychmiastową ich naprawę. Wszystko po to abyście mogli dojechać szczęśliwie do celu.

W Krakowie coraz większą popularnością cieszą się wypożyczenia aut dostawczych ze względu na niskie ceny i dostępność! Krakowianie wypożyczają samochody dostawcze do przeprowadzki, przewozu dużych gabarytów oraz transportu większych zakupów – nierzadko mebli. Wygodniej, a nawet często taniej, jest wynająć auto dostawcze w Krakowie od firmy niż od znajomego czy rodziny...

Nasze samochody dostawcze są komfortowe i nawet daleka podróż nimi może być przyjemna. Polecamy wynajem aut dostawczych Kraków zarówno małym jak i dużym przedsiębiorstwom na terenie Małopolski, szczególnie Krakowa. Oferujemy wynajem krótko jak i długoterminowy na bardzo korzystnych warunkach.

Sprawna i pewna flota jest często gwarancją sukcesu przedsiębiorstwa, dlatego zapraszamy firmy, które poszukują oszczędności i dostrzegają zalety wynajmu długoterminowego. Przedsiębiorcy mogą korzystać z odliczenia zredukowanego podatku VAT, odliczenia kosztów uzyskania przychodu oraz odliczenia kosztów paliwa. Co jednak najważniejsze, mogą przeznaczyć kapitał własny na inwestycje a nie zakup samochodu dostawczego.

Wynajem auta dostawczego w Krakowie w naszej firmie jest niezwykle proste. Wystarczy zadzwonić, zarezerwować samochód i umówić się na jego odbiór. Komplet niezbędnych dokumentów jest dostępny na stronie. Szczegóły oraz warunki wynajmu są dokładnie opisane w regulaminie. W razie pytań jesteśmy dostępni dla Państwa 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Można kontaktować się z nami również drogą mailową. Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość.

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków. Wypożyczenie samochodu dostawczego lub brygadówki w Krakowie nigdy nie było tak łatwe, jak teraz.

Nie polecamy naszych usług – jesteśmy do usług!

Zadzwoń lub napisz, dowiedz się jak wypożyczyć samochód dostawczy!